Zestaw Obrazek Różaniec Etui Pamiątka I Komunii Świętej

0 opinii
OK23

Zestaw Pamiątka I Komunii Świętej składający się z obrazka srebrnego z wizerunkiem dziewczynki przyjmującej Hostię oraz z różańca w etui.

173,00
dostępny na zamówienie
Opis produktu

Zestaw wyprodukowany został przez firmę Beltrami. Gwarantuje ona, iż przedmiot nabyty przez Państwa został wyprodukowany we Włoszech, zgodnie z kunsztem i tradycją obróbki metali szlachetnych. Do produkcji wykorzystano innowacyjny metal szlachetny o nazwie MIRO-SILVER, opatentowany na terytorium całej Europy. Jest to nowoczesny surowiec pokryty w procesie atomowym warstwą czystego srebra 999,95. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy, przewyższając jakością materiały pozyskiwane metodami tradycyjnymi. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie, doskonale odbija światło, co podkreśla szlachetność srebra. Obrazek zabezpieczony jest warstwą lakieru, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Wpływa to na bezproblemowe użytkowanie bez potrzeby częstego czyszczenia.

Do czyszczenia zalecamy używanie wyłącznie czystych, miękkich ściereczek, a w przypadku zabrudzeń letniej wody. Nie należy stosować detergentów, alkoholu ani znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra, gdyż mogą one uszkodzić warstwę ochronną.

Zestaw ten stanowi idealny prezent okolicznościowy, jako Pamiątka I Komunii Świętej.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Zestaw Obrazek Różaniec Etui Pamiątka I Komunii Świętej
Zestaw Obrazek Różaniec Etui Pamiątka I Komunii Świętej